0212 655 10 10
info@oferka.com
Düğmeciler Mahallesi Şifa Yokuşu Sokak No:64 Eyüpsultan/İSTANBUL

BAŞKANIN MESAJI

1980 yılında İstanbul'da kurulan ve inşaat sektörüne 2000 yılında villa projesiyle giren firmamız, sektöre kısa sürede kendini kabul ettirmiştir.

2008 yılı itibariyle Küçükçekmece bölgesinin çeşitli yerlerinde kentsel dönüşüm kapsamında projelere imza atan OFERKA İNŞAAT, deneyimli inşaat ekibi ve profesyonel idari ekibi ile birlikte güçlü bir altyapıya sahiptir.

Firmamız, 40 yıllık ticari tecrübesini diğer firmalarla paylaşmak, teknolojik yeniliklerle sektörün sorunlarına çözüm bulmak ve Devlet-Özel Sektör işbirliğini geliştirmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

İnşaat, Eğitim ve Madencilik sektörlerinde faaliyetleri bulunan OFERKA; güçlü sermaye yapısı, bilgi birikimi, deneyimli ekibi ve iş ortaklarıyla, nitelikli inşaat projeleri üretmektedir

Hedefimiz; yapı güvenliğini ön planda tutarak, doğa dostu, konforlu ve modern mimari tekniklere sahip kalıcı yapılar üretmeyi sürdürmektir.

YUNUS ERSİN

Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyon & Misyon

OFERKA İNŞAAT, hem çalışanları hem de müşterileri ve iş ortakları ile güvene ve açık iletişime dayalı sağlam ilişkiler kurmayı ilke edinmiştir.

Firmamız, üretmekte olduğu inşaatlarda, her zaman çağın gereksinimlerine ve müşteri ihtiyaçlarına uygun en akılcı şekilde hareket etmektedir.

OFERKA, "inşaat dünyasındaki her türlü teknolojik yeniliği kullanarak ürettiği kaliteli ve güvenli yapıları, doğanın da korunmasını sağlayarak insanlığın hizmetine sunmak" misyonunu benimsemiştir.

Değerler

İnşa ettiği konforlu ve estetik yapılarla, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayan OFERKA, yatırımlara değer katmaktadır.

İnşaat üretimlerinde "insan odaklı" yaklaşımı benimseyen firmamız, mimari tasarımlarında da insan olgusunu ön planda tutarak, kişilerin yaşam kalitelerini artıracak yapılar üretmektedir.

Stratejiler

Satış öncesi ve sonrasında, müşteri memnuniyeti için maksimum faydayı sağlamak.

Modern mimari ve teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak.

Doğa dostu ve sosyal ihtiyaçlara uygun "yaşanabilir" yaşam alanları üretmek.

İş ortaklarımız ile sağlam ve kalıcı iş ilişkilerinin sürekliliğini sağlamak.

Kalite & Çevre

Kurulduğumuz günden bugüne, ülkemize doğa dostu ve nitelikli yaşam alanları kazandırma hedefiyle çalışan firmamız, tasarladığı projelerle sektörün güvenilir markaları arasına adını yazdırmıştır.

Çağımızın en önemli ana kaynağı olan doğa ile uyumlu ve çevreye duyarlı yapılar üretmeye devam etmek, firmamızın önceliklerinden biridir.