0212 655 10 10
info@oferka.com
Düğmeciler Mahallesi Şifa Yokuşu Sokak No:64 Eyüpsultan/İSTANBUL

Eyüpsultan merkezin
en büyük konut projesi olan
BAHARYAKA satışta…

BAHARYAKA

Eyüpsultan / İstanbul

20.800 m2 alan üzerinde, 27 blokta toplam 593 modern daireden oluşan BAHARYAKA, Haliç ve deniz manzarasına sahip muhteşem bir yaşam sunuyor. İstanbul'un tarihi yarımadasında bulunan proje, Eyüpsultan Cami'ne 2 dakika, sahile 6 dakika, Pierre Loti tepesine 13 dakika mesafede bulunmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle yakın çevresinde pekçok eğitim, sağlık, alışveriş merkezleri, kültür ve sanat merkezleri bulunan BAHARYAKA, İstanbul'un tam merkezinde olmanın da tüm avantajlarını bir araya getiriyor.

Tarihi doku ile modern yaşamı harmanlayan BAHARYAKA'da 1+1, 2+1, 3+1 daireler ile birlikte 4+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri de bulunmaktadır. Farklı yaşam ihtiyaçları için modern mimari çizgilerle tasarlanan proje; balkonlu, bahçeli veya teraslı daireleriyle çok fazla alternatife sahiptir.

BAHARYAKA, açık alandaki sosyal aktiviteleri ile olduğu kadar, 2.500 m2 genişliğindeki kapalı sosyal tesisiyle de burada yaşayanlara zengin bir hayat sunuyor.

ROYAL CITY

Silivri / İstanbul

Kent yaşamının gürültüsünden, yoğun temposundan, stres ve zorluklarından uzakta, daha mutlu bir gelecek herkesin beklentisidir. Silivri'de yer alan Royal City, deniz manzaralı 30 muhteşem konak yaşamı ile özlem duyduğunuz hayat tarzını size sunuyor. Geniş ve ferah iç mekânlarını bahçe keyfi ile bütünleştiren proje, modern mimari ve konforu bir araya getiriyor.

Denize 100 metre mesafede bulunan Royal City, yılın her günü tatil keyfi sunuyor. Huzur dolu ve kendinizi rahat hissedeceğiniz Royal City'de yaşarken; açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, tenis kortu gibi sosyal aktiviteleriyle, sağlıklı bir ortamda spor yapma imkanı bulacaksınız. Projenin açık ve kapalı otoparkları sayesinde çocuklarınız da egzoz dumanından uzakta ve güven içinde olacak.

Teslime hazır olan proje sınırlı sayıda villa ile satıştadır.

CEYLAN KENT

Çatalca / İstanbul

Çatalca'da TEM'e ve gişelere 5 dakika ve İstanbul'a 35 dakika mesafede yer alan Ceylan Kent, 160.000m² arazi üzerinde toplam 111 adet villa ve sosyal tesislerden oluşuyor.

130.000m² yeşil alana sahip proje, doğalgaz ısıtma altyapısı ile yazlık ve kışlık olarak kullanılabilecek farklı bir hayat tarzı için tasarlandı.

Trafik ve gürültüden uzakta doğa ve toprak ile bütünleşerek sağlıklı bir hayat sürdürmeniz için imkân sunan Ceylan Kent, müstakil ve az katlı yapısıyla da size güvenli bir yaşam sunuyor.

Yaşadığınız her dakikayı keyifle değerlendirebileceğiniz sosyal aktivitelere sahip bu projede; park yeri, zamansızlık, ses kirliliği ve benzeri sorunlar site kapısında sona eriyor.

Teslime hazır olan proje sınırlı sayıda villa ile satıştadır.

ERSİN KENT

Ordu

Ersin Kent, yeşil ve mavinin ahengi, muhteşem doğa ve deniz manzarası ile Ordu'da benzersiz bir yaşamın kapılarını açıyor.

Güven ve estetiğin ön planda tutulduğu Ersin Kent'te, her dairenin dört cephesi açık, her daire deniz manzaralı, güneşle iç içe, doğa ile başbaşa...

Mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeniz için her detayın titizlikle planlandığı proje, güvenli ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Yaşadığınız her dakikayı keyifle değerlendirebileceğiniz sosyal aktivitelere sahip bu projede; park yeri, zamansızlık, ses kirliliği ve benzeri sorunlar site kapısında sona eriyor.

80 dairelik ilk etabı teslime hazır olan proje satıştadır.

PALOMA VILLAS

Kuşadası / İzmir

Ege Bölgesi'nin en güzel yerleşim yerlerinden biri olan Kuşadası'nda 23 adet lüks müstakil dubleks villa…

Denize 1 dakika ve Kuşadası merkezine 4 dakika mesafede yer alan Paloma Villas, geniş iç mekânları, konforlu dizaynı ve az katlı yapısıyla size gerçek bir kalite sunuyor.

Teslime hazır olan proje, sınırlı sayıda villa ile satıştadır.

BİRLİK LİFE 61

Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa'da 60 daire ve 1500 m2 ticari alandan oluşan proje, şehrin merkezinde olmanın avantajlarını sunuyor. Ailenizle birlikte günün yorgunluğunu atabileceğiniz, güzel vakit geçirebileceğiniz keyif bahçesi, basketbol sahası, spor salonu, havuz, alışveriş merkezi projeye renk katıyor.

Yaşam kalitenizi arttıracak olan Birlik Life 61'de ayrıca basketbol sahası, çocuk oyun parkı, kapalı havuzu ve dinlenme kamelyaları ile evinizin dışında vakit geçirebileceğiniz alanlar sunuyor.

Projenin inşaat ve satış süreci tamamlanmıştır.

PARK EVLERİ

Bayrampaşa / İstanbul

Bayrampaşa'da 130 konuttan oluşan Park Evleri, TEM otoyoluna 750 metre, Bayrampaşa Otogarı'na 1 kilometre mesafede bulunmaktadır.

Park Evleri Recep Tayyip Erdoğan Parkı'na komşu olup, Türkiye'nin en büyük parkı olan Bayrampaşa Şehir Parkı'na 500 metre mesafede bulunmaktadır.

7/24 güvenlik hizmetiyle size ve ailenize güvenli bir yaşam sağlayan Park Evleri, kapalı otoparkıyla da aracınızı olumsuz hava koşullarından koruyor.

Park Evleri, sahip olduğu yürüyüş alanları, çocuk parkı ve yeşil alanları ile size evinizin dışında dostluk ve komşuluk ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz bir hayat sunuyor.

Projenin inşaat ve satış süreci tamamlanmıştır.

İŞ MERKEZİ / FABRİKA BİNASI

Bayrampaşa - Zeytinburnu / İstanbul

Bayrampaşa ve Zeytinburnu’nda 50.000 m2 alana sahip, kira getirili iş merkezleri ve fabrika binası.

Teslime hazır olan ticatri üniteler satıştadır.

AVM PROJESİ

Silivri / İstanbul

Silivri’de 70.000 m2 alan üzerine kurulacak Alışveriş Merkezi.

Proje aşamasındadır